O m2k

M2k strony www i grafika wektorowa

M2k to zespól dla których projektowanie strony www oraz tworzenie grafiki wektorowej to sposób na wyrażanie komunikacji między osobami.

Informacje kontaktowe

Oferta

strony

M2k tworzy strony, które ułatwiają komunikację z klientem. M2k koncentruje budowę stron na estetyce, zgodności ze standardami i użyteczności. Strony budowane przez m2k są oparte o WordPressa, który jest nowoczesną platformą publikacyjną. Wykorzystanie WordPressa wraz z darmowymi i płatnymi szablonami powoduje dobre dostosowanie strony www do potrzeb klienta.

blogi

Blogi oraz blogi z elementami stron www oparte na WordPresie i szablonach darmowych lub płatnych uzupełnionych o wiele wtyczek i skonfigurowanych pod preferencje klienta. Blogi takie są przejrzyste i dobrze odbierane przez obiorów. Blogi można uzupełnić o darmowe banki zdjęć aby nie obciążać transferu serwera.

grafiki

M2k zajmuje się również tworzeniem grafiki na potrzeby strony www, bloga lub plakatu reklamujące owe strony i blogi klienta. Grafiki lub plakaty tworzone są zazwyczaj w grafice wektorowej dlatego z łatwością można ja skalować lub edytować.

domeny

Zespół m2k zajmuję się również zakupem, utrzymaniem, zarządzaniem kont domeny, strony www czy skrzynki pocztowej.

Portfolio

Kontakt

Masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu:
poczta.m2k (at) gmail.com
lub poprzez formularz:

TOP